Сашко Дерманський в гостях у львівських школярів

13 травня 2016 р. у рамках Дитячого форуму видавців та завдяки вінницькому видавництву «ТЕЗА» молодші школярі кількох львівських шкіл, а також Львівська обласна дитяча бібліотека мали можливість познайомитись з відомим письменником – Сашком Дерманським. Першими зустріли автора учні 3-Б класу СЗШ № 49 м. Львова з класним керівником Лавренчук Оксаною Євгенівною. Дітки добре підготувались до зустрічі, давали багато цікавих запитань про персонажів певних творів, просили пояснити незрозуміле їм у розвитку сюжетів та дуже зраділи, побачивши нову книгу, яку автор власне привіз на презентацію – «Маляка і навіжений дракон». Готувавшись до зустрічі, третьокласники підготували в подарунок для письменника малюнки, де зображена героїня книги – принцеса Маляка, а крім цього – кришталевого ангелика, так, як 3-Б клас має назву «Ангелята».

З подарунками та хорошим настроєм Сашко Дерманський попрямував у наступну СЗШ № 99, де у 2-А класі разом із вчителем Ольгою Павлівною Ковалевич на нього чекали не менш допитливі читачі. Діти зраділи, побачивши продовження історії про Маляку, уважно слухали та дуже емоційно реагували на зачитування автором уривків з нової книги, обговорювали й усі інші його твори. Та окрім запитань, що стосувались книг, цих дітлахів дуже цікавив вік автора, сімейний стан, та чи є у Сашка Дерманського діти? Автору було дуже приємно зустрітись з учнями, які так активно читають його книги та не менш активно цікавляться його особистим життям.

У ЗШ «Первоцвіт» Сашка Дерманського зустріли чи не всі третьокласники, які там навчаються. Завдяки заступнику директора з виховної роботи Гібляк Руслані Іванівні зустріч пройшла вдало і організовано. Дітки вперше побачили письменника, твори якого вже читали раніше; багато запитували, обговорювали, цікавились звідки беруться персонажі його книг, як власне Сашко Дерманський став письменником, у якому віці написав першу книгу і скільки загалом часу йому потрібно на написання однієї книги. Як учні, так і автор залишились задоволеними після зустрічі. Діти отримали автографи, а Сашко Дерманський – безліч позитивних дитячих емоцій!

У затишній та надзвичайно теплій атмосфері відбулась зустріч Сашка Дерманського з читачами та працівниками Львівської обласної дитячої бібліотеки, яку організувала та радо провела п. Людмила Пуляєва. Окрім обговорення прозових творів, письменник продекламував також кілька своїх віршів та відкрив секрет вигадування назви для однієї із його книг. Серед глядачів були присутні читачі різного віку. Вразив автора маленький відвідувач бібліотеки, який у свої шість років уже прочитав чи не усі його книги. Отож, львівські читачі не залишили байдужим автора та після зустрічі стали ще більшими його шанувальниками.

Sashko Dermanskij Lviv 2016 05 13 Sh Pervocvit 001 webSashko Dermanskij Lviv 2016 05 13 sh 99 001 webSashko Dermanskij Lviv 2016 05 13 sh 49 001 webSashko Dermanskij Lviv 2016 05 13 Obl Bibl 03 Fanat Web