Книги автора Галина і Тарас Микитчаки

Тарас Микитчак народився в селі Слобідка на Стрийщині. Навчався на біологічному факультеті ЛНУ І.Франка, де згодом захистив дисертацію про планктон гірських озер та здобув звання кандидата біологічних наук. Мандри Карпатами стали професійним обов’язком, оскільки Тарас працює в Інституті Екології Карпат НАН України. До речі, саме в Карпатах познайомився зі своєю дружиною Галиною.

Lviv Knyzkovyj Dvoryk 2017 03 07 web1Галина народилася та виросла у Львові, її бабуся мешкала на затишній вуличці старого міста в оточенні парків (майже там, де живуть Дзвінка з Дмитриком, головні персонажі їхніх книг). Навчалася на географічному факультеті ЛНУ імені І.Франка, також кандидат наук, але географічних. До сфери її наукових інтересів входить тематика поводження з побутовими відходами, зараз працює держслужбовцем.

У літературному доробку Тараса є роман-лауреат Коронації Слова у 2007 році «Долина Єдиної Дороги», оповідання «Не апостол, але яка різниця», «Спіріотека» (журнал «Український Фантастичний Оглядач») та численні сценарії мультфільмів. Для Галини – ця книжкова серія дебют.

«Чим старші стаємо, тим більше хапаємося за все дитяче, як за соломинки, щоб не забути те справжнє щастя, в якому люди живуть тільки в дитинстві. І книжки тепер пишемо для дітей. Це так приємно після талмудів дисертацій. А ще в наших книгах багато подорожей. Спочатку історії про Дзвінку й Дмитрика були створені для донечок Діани та Євгенії, а потім вони зажили самостійним життям і постійно вимагають, щоб їх передавали на папір. Ну не можуть такі енергійні казкові герої просто так сидіти лише в одній чи двох, чи навіть трьох книжках!»

Товар додано до списку бажань

Цей сайт збирає інформацію, мінімально-достатню для обслуговування покупців: замовлення, підтвердження оплат, реквізити отримувачів купленого.