Перед переглядом цього сайта ознайомтесь з умовами використання. Якщо ви не згодні із зазначенними нижче умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайта

Використання сайта в будь-якому вигляді (розміщення замовлень, заповнення заявок, форм і т. і. означає те, що ви ознайомлені і згодні з умовами використання сайта і прийняття вами Публічної оферти.

Сайт Teza.in.ua (далі «Teza») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайта (далі «Сайт») тільки для персонального використання. Використання матеріалів Сайта в комерційних цілях не допускається. Будь-яка інформація про авторське право та інші відомості про право власності повинна бути збережена. Будь-яке використання цих матеріалів, їхнє змінення, розміщення на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.

Відмова від відповідальності

«Teza» в будь-який час без повідомлення може вносити будь-які зміни в матеріали про товари, ціни, послуги та будь-яку інформацію, що розміщується на цьому Сайті. «Teza» за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або внаслідок результатів використання цього Сайта.

Використання персональних даних

Користувач сайта «Teza» дає свою згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, таких як: назва платника або ПІБ, номери телефонів, місця проживання, адреса електронної пошти та інші відомості про себе, що вводяться на сторінці «Кошик» при оформленні замовлення на Товар.

Метою збору та використання персональних даних є виконання замовлення продукції. Користувач не має заперечень проти того, що персональні дані можуть бути використані для належного виконання замовлення продукції, сповіщення про новинки та інформування щодо проведення акцій, здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутні і діючі акції та інші заходи Продавця, про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань Сторонами.

Користувач підтверджує, що обсяг прав як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

Порядок купівлі продажу

Цей порядок регулює купівлю ̵ продаж на Сайті, в тому числі:

  1. добровільний вибір Покупцем товарів на Сайті;
  2. самостійне оформлення Покупцем замовлення на Сайті;
  3. оплату Покупцем замовлення, оформленого на Сайті;
  4. виконання та передачу замовлення Покупцеві.

Порядок оформлення замовлення

Покупець самостійно оформляє замовлення на Сайті.

Після отримання на Сайті замовлення менеджер зв'язується будь-якими відомими доступними способами з Покупцем для підтвердження і уточнення часу і вартості та особливостей доставки.

У разі відсутності будь-якого товару менеджер зв'язується з Покупцем за допомогою телефонного зв'язку, електронної пошти або за допомогою будь-якого іншого засобу звʼязку і надсилає Покупцеві повідомлення з пропозицією замінити товар.

Оплата і доставка товару

Повна вартість замовлення складається з вартості товару на Сайті і вартості доставки.

Вартість доставки на Сайті не зазначена і залежить від діючих тарифів організації, які займаються доставкою.

Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами організацій «Нова пошта» ,«Укрпошта» або іншими існуючими службами доставки.

Покупець зобов'язується отримати товар за вказаною в замовленні адресою у встановлений час або передоручити прийом замовлення довіреній особі. Якщо за вказаною адресою замовлення не було отримане через відсутність Покупця або довіреної особи, а також документыв ( паспорта, довіреності), транспортні витрати буде включено у вартість цього або наступного замовлення.

Скасування замовлення

Покупець має право скасувати замовлення в будь-який момент, у тому числі у випадку, коли товар вже доставлено. Покупець зобов'язаний попередити Продавця про скасування замовлення за можливості в найкоротші терміни будь-яким способом.

Якщо Покупець скасовує замовлення після його доставки, то він зобов'язаний сплатити витрати з доставки товару.

Покупцеві, який здійснив попередню оплату замовлення, але не отримав його у встановлений час зі своєї вини або відмовився від отримання замовлення після його доставки додому або в офіс, повертають кошти в сумі вартості товару за винятком витрат із доставки.

Покупець погоджується з тим, що Продавець має право відмовити в прийнятті замовлення від Покупця, який неодноразово (два і більше разів) скасував замовлення в момент доставки, а також змінював склад замовлення під час доставки і / або вже після здійснення продажу.

Вартість та умови оплати товарів

Ціну товару вказано на Сайті на момент оформлення Замовлення і її не включено у вартість доставки.

Продавець має право в односторонньому порядку без попередження змінити ціну на товар. Продавець не має права змінювати ціну замовленого товару після того, як Замовлення було прийнято Продавцем, а Покупець отримав електронне повідомлення або телефонний дзвінок, що підтверджує Замовлення або Покупець здійснив розрахунок за товар.

Покупець може здійснити оплату замовленого Товару:

  • банківською картою Visa або MasterCard на Сайті в момент оформлення Замовлення;
  • перерахувавши грошові кошти безпосередньо перед отриманням Товару на банківський рахунок Продавця;
  • готівкою.

Покупець розуміє і погоджується з тим, що оператором з прийому і проведення платежів за товари, які представлено на Сайті, є, залежно від обставин, одна з компаній-екваєрів, що підключена до Сайта і обрана самостійно Покупцем у процесі здійснення оплати за товар.

Товар до моменту його передачі Продавцем повинен бути повністю оплачений Покупцем.

Детальна інформація – у розділі Умови оплати і доставки.

Обмін товару

Покупець має право відмовитися від отриманого товару неналежної якості (товар пошкоджений або зіпсований, не відповідає артикулу) упродовж 14 днів з дати отримання товару за умови, що товар не був у вживанні, зберіг товарний вигляд , пломби, ярлики, та розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром, за винятком товарів, які не підлягають обміну та поверненню відповідно до Додатка № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р М 172.

Вимоги Покупця не підлягають задоволенню, якщо Продавець доведе, що дефекти товару виникли внаслідок порушення Покупцем правил використання товару, умов його зберігання або умов його повернення.

Натискаючи на кнопку «Оформити замовлення», Покупець дає свою згоду на цей Договір приєднання, який діє до повного виконання умов сторонами.

Товар додано до списку бажань

Цей сайт збирає інформацію, мінімально-достатню для обслуговування покупців: замовлення, підтвердження оплат, реквізити отримувачів купленого.